header-photo

Co kupić

Zastanawiałam się ostatnio, jaki prezent kupić mojej przyjaciółce. Z reguły nie mam z tym kłopotu, ale tym razem nic nie przychodziło mi na myśl. Rzeczywiście, jeśli chodzi o rodzinę zawsze dużo łatwiej wybrać coś, z czego obdarowana osoba będzie zadowolona, ponieważ mamy z nią kontakt na co dzień i wiemy, co mogłoby się jej przydać lub o czym marzy. Z moją przyjaciółką ostatnio mam rzadki kontakt i niestety nie jestem na bieżąco z jej potrzebami.

Postanowiłam wybrać się na zakupy i jeszcze raz wszystko przemyśleć. Dużo łatwiej jest kupić prezent mężczyźnie, zawsze można kupić skarpety. Skarpetki kupuję często na święta tacie, bratu czy dziadkowi jako dodatek do prezentu bardziej konkretnego.

Skarpetki są częścią garderoby, której nigdy nie taki głupi pomysł. Przyjaciółka przecież wspominała mi, że chciałaby kiedyś wyruszyć w wyprawę dookoła świata. Może prezent w postaci skarpetek, z dedykacją, aby w wygodnych butach niosły ją tam, gdzie zamarzy byłby satysfakcjonującym upominkiem. Postanowiłam, że to świetny pomysł i dokupiłam jeszcze piękny atlas z cudami świata i cudami natury jako początek inspiracji do ciekawej podróży. Mam nadzieję, że prezent się mojej przyjaciółce spodoba, może wreszcie skłonni ją do planowania konkretnej podróży i myśleniu o niej bo w tej chwili chyba tylko czasami przypomina jej się, że kiedyś chciała spełnić takie marzenie. Zapakowałam prezent i dopasowałam kolor opakowania do wielokolorowego wzoru na skarpetkach. Nie ma jak pobudzanie wyobraźni o niespełnionych marzeniach.